Підрозділ фізичної охорони «Джеб» складається з спеціально підготовлених співробітників, що володіють усіма необхідними навичками для забезпечення безпеки на об’єктах, що охороняються, при проведенні масових заходів, а також для забезпечення особистої охорони.

Є один спосіб захистити себе і своє житло — встановити сигналізацію з підключенням до пульту охорони! Наша мета — зберегти Ваш спокій і дозволити Вам займатися важливими справами, не турбуючись про особисту безпеку, здоров’я Ваших рідних і близьких, недоторканності Вашого майна, тому що ми потурбуємося про це.

Охорона об’єктів бізнесу — провідний напрям діяльності нашої компанії. Служба охорони «Джеб» забезпечить надійний захист Вашого бізнесу. У комплекс послуг з охорони об’єктів входить поєднання фізичної і технічної охорони з виїздом групи швидкого реагування при надходженні сигналу «тривога» на пульт централізованого спостереження компанії «Джеб».

Пультова охорона — це система забезпечення безпеки людей та майна в об’єктах нерухомості (банках, підприємствах, офісах, магазинах, котеджах, квартирах), що складається з обладнання, встановленого в приміщенні, що охороняється з пульта централізованого спостереження і групи швидкого реагування.

Служба охорони «ДЖЕБ» — є офіційним партнером компанії Ajax